| Idontcare69 a întrebat:

Hei! Niște culegeri din care pot trece de la nivelul B1 engleză, la un nivel superior? Sau niste metode prin a învăța engleza eficient? Mulțumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| AlexFen a răspuns:

Hei,

Eu am invatat destul de rapid engleza prin a ma uita la filme care le stiam deja fara subtitrare sau prin muzica. Acum ma uit la filme noi, fara subtitrare si vorbesc fluent happy
Ti-ar prinde de folos sa iti faci prieteni (chiar si virtuali) cu care poti comunica in engleza.

Mult succes!