| Kaaatyyy a întrebat:

Hei pamanteni care aveti cont pe TPUhappy
Sunt in clasa a 7a si n-am facut decat o lectie la Cultura Civica:OSi maine am testlaughingCe chestii mi-ar trebui sa iau nota marehappy?

Răspuns Câştigător
| ToMiZza a răspuns:

DA! pentru a ai facut doar o lectie si iti vine foarte usor sa inveti...pentru ca ai foarte putin!

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Daca ai inceput sa faci civica abia de anul asta, nu o sa dai test initial la civica pentru ca nu are cum!winkingDoar clasele a 8-a dau, adica eu!cryingcrying

| LikeMe a răspuns:

Dc va bateti capu pentru cel initial?

| Miruna79 a răspuns:

O sa dai test din ce ai invatat intr-a treia si a patra la educatie civica...succes!