| iLL3GaLL a întrebat:

Hei, salut! Cine crede ca sfarsitul lumii o sa fie in 21 Decembrie 2012? Eu nu cred din astea doar dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumiica asa sa zis ca o sa fie si in 2000, 2001 si 2008 cu acceleratorul de particule dar n-a fost asa ca doar dumnezeu stie voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| HannahMontana_4553 a răspuns:

La fel, oamenii nu pot sa stie cand va fi sfarsitul lumi deoarece numai Dumnezeu stie big grinzic si de cutremure dar nimic nu este adevarat numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumiibig grin

11 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

1. Nu exista zei si alte chestii de genul
2. De ce majoritatea celor care cred in divinitati sunt asa preocupati de sfarsitul lumii?
3. Calendarul maya NU se termina in 2012
4. Cauza adevarata a sfarsitului lumii va fi... prostia omeneasca

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere
Numai Dzeu stie ce va fi
Dzeu are puterea de a face oricie
Nu oamenii de stiinta!

| AleXandrUavfc a răspuns:

Cred, dar nu prea :-ss?

| PupicelT a răspuns:

Sunt niste tampenii astea...Sunt inventii de oameni care n`au ce face.oh go on

| cυρcαкє a răspuns:

Nu cred. Zic si astia pacaleli ca nu mai au ce zice ca sa ne sperie.In 2008 a zis tot asa si n-a venit, asa ca n-o sa vina nici in 2012.Sau bine e posibil, adica noi nu stim niciodata cand va veni sfarsitul lumii, doar Dumnezeu stie. S-a inventat si filmul 2012, ca n-au ce face.
Iar daca va veni va fi din vina noastra, ca suntem din ce in ce mai rai.Ai vazut la stiri ce inundatii sunt, nu-i asa? Daca am fi mai buni n-ar mai veni sfarsitul lumii.

Pa-pa!

| angelo200 a răspuns:

Exact doar dumnezeu stie cand va veani sfarsitul lumii

| claudia_6048 a răspuns:

Nu va fi nimic laughing asteas vrajeli ieftine folosite de mass media pentru manipulare si astfel ca sa ii faca pe oameni sa ia avionu spre CANADA ca cica acolo nu se va intampla mai nimica laughing ce naiba mah ati ajuns sa le dati crezare acestor creaturi infecte care nu stiu ce sa faca mai bine ca sa le creasca tensiunea prostilorbig grin scuze exp da e prea de tot...laughing sf lumii sa vezi dupa ce vne ziua aia cum fac aia revolte rolling on the floor

| DD_7045 a răspuns:

Uite aici niste imagini cum o sa arate sfarsitu lumii: http://dicherdaniel.blogspot.com/2010/04/apocalipsa-in-imagini.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca o sa vina sfarsitul lumii.
am vazut la tv ca ar fi fost deja sfarsitul lumi in anul 500 d.h. si doar daca vrea dumnezeu vine sfarsitul lumi.
si in 2000 sa zis ca vine sfarsitul si in 2010( 10. 10. 2010).

| iLL3GaLL explică:

Ms de raspunsuriwinking Acum nu mai cred deloc in "sfarsitul lumii"...winking

| sindeywolf001 a răspuns:

Sunt de acord cu toti nici eu nu cred ca va fi sincer sfarsitul lumii va fi peste de mii de catralioane de ani chiar mai mult de atat