| Alexandra_Diana_1997 a întrebat:

Hei! Sunt clasa a8a si nu stiu ce liceu sa aleg. Am media generala in jur de 9.80 din a5a pana in a8a primul semestru. As vrea sa merg la Sincai,pe profilul mate-info,dar nu stiu daca o sa fac față. Mai am o optiune Hasdeu, tot pe mate info. Vreau pareri despre aceste licee. Va roog.

Răspuns Câştigător
| Ana765 a răspuns:

Nu faci fata daca nu iti plac materiile specifice profilului. Tu nu trebuie decat sa te gandesti ce materii iti plac cu adevarat.

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Nu cunosc liceele, dar din moment ce ai o medie atat de mare, normal ar trebui sa faci fata la profil de mate-info, parerea mea.

| AC4S4 a răspuns:

Macar daca spuneai orasul... ca asa sunt zeci de licee Sincai sau Hasdeu in toata tara.

| Heureuse a răspuns:

Dacă te descurci foarte bine la matematică atunci poți alege fără probleme, plus că acest profil este de viitor.

| K3nTy2123 a răspuns:

Hasdeu tongueO sa faci fata....stai chill