| DeNyyYsSsaYoKko a întrebat:

Hei TPU
Am o intrebare
Eu stau in Timisoara...
Si ma gandesc la ce liceu sa merg vreau sa aleg dintre Moisil si Loga,nu imi fac probleme de medie ca intru,nu prima,dar intru.
Am auzit ca Moisil e un liceu foarte bun,dar destul de exigent, iar clasele de a 9-a nu au clasa.
Si Loga am vazut ca se mentine in Top 3...
Sugerati-mi un liceu cat mai bun,va rog,nu neaparat astea 2, dar unul foarte bun unde se studiaza Matematica-Informatica.

1 răspuns:
| anitavarvara a răspuns:

Pe langa Moisil si Loga, ia in considerare Pedagogicul, e un liceu foarte bun, cu profesori fenomenali si scoala e mega tare, cu siguranta iti va placea.
De asemenea CNB sau Aslan, ambele licee foarte bune.