| adaaaa a întrebat:

Hei TPU:* am o intrebare legata de istorie si pe google nu gasesc raspunsul ma puteti ajuta? Deci intrebarea : care sunt cele 5 republici franceze si cu data?

5 răspunsuri:
| adaaaa explică (pentru Ekcstsy):

Bunahappy eu ti-as da fundita dar nu stiu cum pentru ca sunt cam nepriceputa nu am contul asta de mult timp si inca nu stiu dar ti-am desemnat raspuns castigator nu inseamna fundita?

| Ekcstsy a răspuns (pentru adaaaa):

Dai la intrebarile mele si de acolo alegi raspuns castigator cel pe care il doresti. Apesi pe fundita

| adaaaa explică (pentru Ekcstsy):

Aaa pai ti-am datstraight face

| adaaaa explică:

Mersi:*