| Lovekills a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Trebuie sa fiu prezenta atunci cand voi depune dosarul de inscriere la liceu? Sau poate merge un adult in locul meu? :-ss

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca trebuie sa mergi.Doat tu te inscrii, nu mama sau tata.

| BiuL a răspuns:

Poate sa mearga si un parinte.

| deeadeea111 a răspuns:

Buna,regula spune ca trebuie sa mearga candidatul insotit de un parinte, insa cred ca in cazuri exceptionale poate merge si un parinte

| michelia a răspuns:

Trebuie sa fii prezenta pentru ca ai de semnat o serie de formulare.
Daca " arde" si o sa fii plecata in vreo tabara de exemplu, poate merge doar unul dintre parinti.

| Daniistm a răspuns:

Da,trebuie sa fii prezenta neaparat si trebuie ca sa fii insotita si de un parinte. happy

| betty9 a răspuns:

Da,trebuie sa fii prezent.

| Lovekills explică:

As merge, doar ca nu am cum. De asta ziceam ca o sa trimit un adult.