| Tweety_3502 a întrebat:

C'faceti? am si eu o intrebare.cu un profil de filologie ce facultate as putea urma?

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Drept, jurnalism, relatii internationale cred ca se numea thinking

| emima a răspuns:

Din cate stiu eu profilulde liceu nu prea conteaza la facultate poti urma ce facultate vrei

| wolfy911 a răspuns:

Practic poti alege orice facultate(depinde si la ce te pticepi mai bine)eu unu' am fost tot la filologie si am ales DREPTUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept,jurnalism,litere,psihologie,limbi straine,geografie,istorie, stiinte politice... sper ca te'am ajutat, Funda?big grin

| RedAndrew a răspuns:

Drept si jurnalism stiu eu, sigur mai sunt