| marilenaaa a întrebat:

Eu stiu sa citesc foarte bine in engleza dar faza este ca la tradus sunt varza laughing)). Ce as putea facee, ca nu am nicio idee. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare prostesc dar pe mine m-a ajutat cat de cat.Trebuie sa cauti versurile la melodiile preferate in engleza si apoi cauti traducerea pentru cuvintele pe care nu le stii.Asa, cand asculti melodia ramai cu ceva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata engleza
Alta cale nu exista

| frostxtq a răspuns:

Invata engleza, urmareste filme in engleza fara subtitrare si ce nu intelegi cauta in dictionar. happy

| bogdybogditzu a răspuns:

Cumpara un dictionar si incepe cu cuvintele (scuze pentru cacofonie) de baza care le folosesti zi de zi

Întrebări recente