| Sorana13 a întrebat:

Hei TPU ...eu sunt la liceu pe specializarea mate-info... când aflu dacă am intrat în clasă de mate info simplu? Pe ce dată?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, atunci când sunt mai multe clase la acelaşi profil & specializare, repartiţia pe clase se face în ordine descrescătoare a mediei de admitere.
Dar NU este obligatoriu...

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează ( cel mai târziu ) în perioada 1-14 septembrie la Avizierul liceului happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceputul scolii sau poti merge la secretariat acum in vacanta si iti va da detalii.

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Mie mi-au spus pe 24. Banuiesc ca e la fel pentru toate liceele din moment ce 24 este ultima zi de inscriere pentru toate liceele.

| TeoImpuls a răspuns:

Daca ai completat acea lista cu liceele pentru profilul de mate-info ai intrat 100% la mate-info. Nu te poate pune in alta parte...iar pentru mate-info intensiv info trebuie dat un examen deci nu se pune problema