| pisicuta123456789 a întrebat:

Hei, TPU! Foloseste cineva dictionarul roman-englez, englez-roman de la editura Teora ( Cel cu 75.000 de cuvinte) ce parere aveti? Adica isi face banii? Caci tocmai l-am comandat pe net si vreau sa stiu daca e o alegre buna.
Ps: Nu l-am rasfoit inca caci nu a sosit comanda.
Dau funda!
Nu va dati cu parerea daca nu il aveti!

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este bun dictionarul dar nu stiu pretul, ca sa-ti spun daca merita banii!

| pisicuta123456789 explică (pentru Eastwood):

El l-am luat cu 100 dar am vazut acum promotii la 78 de lei ( asta e, daca e bun nu regret )

| Eastwood a răspuns (pentru pisicuta123456789):

Este bun stai linistita, m-am uitat pe net acum, e destul de ok!

| pisicuta123456789 explică (pentru Eastwood):

Ok! Merci