| anonim_4396 a întrebat:

Luni am sportul si trebuie sa fac rost de adeverinta medicala cu dovada ca sunt apt pentru orele de sport.Problema este ca s-ar putea sa o primesc marti si eu am doar o ora de sport pe saptamana.Intrebarea este daca pot sa o dau miercuri avand in vedere ca doar luni am sportul? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O dai cand o aia, mare scofala

| SweetGirl1303 a răspuns:

Da o poți da, de ce nu. Vorbești cu profesorul de luni și ii spui ca o aduci miercuri.

| MarianF001 a răspuns:

Mie cand imi cerea profesorul adeverinta medicala, si uitam sa fac rost de ea, ori nu puteam la timp sa o primesc, ii explicam ca nu am putut face rost si il cautam in saptamana respectiva la cancelarie si i-o dadeam. Pur si simplu. Trebuie sa inteleaga

| Denisa199 a răspuns:

Da da.o ienvatatorului sau dirigintelui si zi sa eu dea profului sau profei tale de sport