| cezar2346 a întrebat:

Hei TPU,stie careva unde imi pot scrie hobby-urile si diplomele obtinute in urma participarii la niste concursuri, la cv europass, exista o rubrica pentru hobby-uri? am nevoie sa mi fac cv ul pentru un proiect Erasmus+ si mi s-a sugerat sa scriu si hobby urile si diplome

3 răspunsuri:
| CsGO16 a răspuns:

Pai unde i se cere in cv si unde scrie hobby: completeaza tu si pui paranteza (diploma X)

| cezar2346 explică (pentru CsGO16):

Asta e problema, nu gasesc unde sa scrie ceva despre hobby, am completat restul rubricilor dar nicaieri nu este ceva despre hobby-uri big grin

| CsGO16 a răspuns (pentru cezar2346):

Mno, asta e