| ღßaßÿღ a întrebat:

Hei, TPU! Sunt clasa a 6 -a si in curand voi da ultima teza din acest an scolar la matematica. Imi poate spune cineva ce ar trebui sa recapitulez (fiecare capitol) sau imi poate da cineva un site de unde pot lucra exercitii pentru a ma pregati? happy FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Nu te chinui tu sa inveti toata materia.Iti va spune profesoara sau profesorul la momentul potrivit.

| Motanul239 a răspuns:

Hai ca ai treaba si eu te retin..pa

| Motanul239 a răspuns:

Serios acum.Tu nu ai nimic mai bun de facut?

| Motanul239 a răspuns:

Stii ca acum te pot reclama pentru injurii la adresa mea nu?

| Motanul239 a răspuns:

Sunt senior asa ca pune-ma la incercare si vezi tu

| ღßaßÿღ explică (pentru Motanul239):

Te rog cat se poate de respectuos sa iti stergi toate comentariile irelevante ca de nu, te voi raport direct pe blogul officialhappy

| Emily04 a răspuns:

Da este nevoie sa recapitulezi fiecare capitol si sa faci din el minim 10 exercitii ca sa le stapanesti calumea. Ca site iti pot da sa cauti pe didactic.ro sau pe google iti da sau daca gasesti la librarii culegeri de matematica. Eu culegeri am si sunt foarte bune. Nu stii niciodata calumea ce iti da dar stii clar ca iti da din tot ce ati facut semestrul 2, uite-te si tu prin caiet. Bafta! happy