| ysgamor a întrebat:

Vreau si eu sa ma transfer de la mate-info la stiinte sociale. Am trecut in clasa a 10-a. Am inteles ca transferurile se fac intre 2 si 5 Septembrie. Ma transfer in acelasi liceu. Problema e urmatoarea : Trebuie sa dau diferente? Cea mai mica medie cu care s-a intrat acolo a fost 7, 18 iar eu am terminat cu 7, 76 si am inteles ca daca am media mai mare sau egala cu cea mai mica de acolo nu trebuie sa dau diferente. Care v-ati mai transferat. spuneti-mi si mie va rog, trebuie sa mai dau diferente? Daca da, la ce?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Diferentele trebuie date fiindca este vorba despre discipline pe care nu le-ai studiat si n-ai medii anuale.Acestea se trec in foaia matricola.La absolvire poti avea neplaceri.Adreseza-te directiunii.