| Sarraaaaa a întrebat:

Hei. Vroiam sa intreb. mi-a curs ieri putin sange, si azi nu mi-a curs deloc. Am crezut ca mi-a venit primul ciclu dar nu stiu ce e

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai avut ieri o scurtă sângerare, atunci înseamnă că a fost începutul primei menstruaţii/menarha :)

Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......rioase-si/

Toate cele bune!

| Sarraaaaa explică (pentru bursuc001):

Dar cand va incpe sa curga mai mult?

| bursuc001 a răspuns (pentru Sarraaaaa):

Nu este o regulă pentru asta happy
De obicei, menarha constă într-o sângerare redusă/scurtă ( maxim 2 zile ); deci, este posibil ca să nu mai ai nici o sângerare până la menstruaţia următoarewinking

O seară frumoasă!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu scriai si ciclu credeam ca ti-a curs din nas. Poate fi si o mica raceala. Sau te anunta ca urmeaza ciclul.