| mia100خوبصورت a întrebat:

Heii,am foarte mult de invatat si caut niste metode de invatare rapida.NU vreau vechea metoda de repetat pana ce stiu, la cat am eu nu are succes! Stie cineva niste metode mai rapide?

5 răspunsuri:
| picasolina a răspuns:

Pai daca e ceva de matematica atunci nu te pot ajuta daca e ceva legat de romana, stiinta istorie etc.tu citesti si dupa povestesti deci,(nu repeti )ce ai inteles dupa o mai citesti odata si povestesti ce ai inteles nu cu cuvintele din carte ca asa nu o sa reusesti sau e o metoda mai scurta strecoara notite in penar si copie laughing sper ca te-am ajutat happy

| mDap a răspuns:

Încearcă să extragi doar ce e important de acolo, fă un rezumat mai scurt, incearcă să înveţi logic nu toci. Baftă!

| Monalisa29 a răspuns:

Cauta lectia pe internet si o vei gasi mai scurta happy

| mia100خوبصورت explică (pentru Monalisa29):

Ai dreptate! Multumesc!