| nimeni1234 a întrebat:

Heii, as dori sa imi spuneti daca la liceul de arte. sectia muzica se face multa matematica. Adica... daca e muzica eu cred ca nu, oricum o urasc, asa ca vreau sa stiu ce profil nu are multa matematica. SI inca ceva. Daca la liceul de muzica se da bac la matematica.

VA ROG MULT SA IMI SPUNETI :O3

2 răspunsuri:
| bbyu2 a răspuns:

Nuuu se da bacu` din matetongue Eu sunt la liceul de muzica in Bistrita si din clasa a 11-a nu mai facem mate, fizica, bio, chimie deloc. Oricum...la muzica nu e chiar o joaca. Ai examene in fiecare an la catre trebuie sa iei minim 6. Nu te poti baga la muzica doar pentru ca nu iti place matematica. Fundiiitza?smug

| bbyu2 a răspuns:

Ceva legat de statutul meu junior pe TPU nu ma lasa sa-ti raspund la mesajsad Imi poti da ID-ul de messenger intr-un mesaj ca sa vb mai simplu?:*