| Niko0o29 a întrebat:

Heii :*... De ce nu mai merge sa intru pe site'ul Didactic?
Ce trebuie sa fac sau daca stiti tot ceva genul acesta de site puppy dog eyes!
FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Adică : "Pagina web nu este disponibilă"!

Se poate să fie o eroare de server, ori din Pc/firewall/antivirus...

Eventual, încearcă să trimiţi un e-mail la Contact :
http://www.didactic.ro/contact

Sau, încearcă să-ţi faci alt cont...

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să-ţi faci cont la linkul :
https://login.intuitext.ro/register

Toate cele bune.

| Niko0o29 explică (pentru bursuc001):

Am cont si am intrat de multe ori, dar acum nu mai merge. Acum imi apare asta,, This webpage is not available "

| bursuc001 a răspuns (pentru Niko0o29):

Adică : "Pagina web nu este disponibilă"!

Se poate să fie o eroare de server, ori din Pc/firewall/antivirus...

Eventual, încearcă să trimiţi un e-mail la Contact :
http://www.didactic.ro/contact

Sau, încearcă să-ţi faci alt cont...

| Mirela454 a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci cont oe acel site dupa care sa confirmi contul de pe adresa de email (pentru asta trebuie sa intri pe adresa de email si vezi ca ti-a trimis un mesaj acolo trebuie sa scrie ce trebuie sa faci si daca iti da un link cu didactic dai pe el si poti intra)

Sper ca te-am ajutat!

| Niko0o29 explică (pentru Mirela454):

Am cont si inainte am putut intra, dar dupa un timp nu mai merge, imi apare o eroare si nu stiu dc. E un site care pe mine cel putin ma ajuta foarte mult.