| nonstop1412 a întrebat:

Hello.Am si eu o intrebare legata de toata abureala asta cu licee. Daca nu iti convine unde ai intrat dupa ce te-a repartizat computerul si daca mai exista locuri la un alt liceu te poate trimite acolo, la a doua sesiune de repartizare?(scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut...Sigur la repartizare nu este numai un liceu la care te poti duce, un prieten de al meu a stat 1-8 la liceu si cand a terminat nu avea medie de el si computerul la repartizat la 4 licee si s-a dus la cel care i-a placut, deci nu ai ce face...

| LostInBubble a răspuns:

Daca iti alege computerul un liceu, te poti transfera in primele zile. happy

| dorin1995 a răspuns:

Pai. te poti transfera de la liceul tau la alt liceu happy