| 2Names a întrebat:

Hello TPU! Cat credeti ca luati la TESTUL de la Lb.Romana? Dar la TESTUL de la Matematica? Funda cel mai raspuns.

Răspuns Câştigător
| goie a răspuns:

10 fix la mate si 9.25 la romana... apropo pomul e reper pana la urma sau nu?

4 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

La romana 9, dar la matematica... sper sa iau un 6, nu prea m-am descurcat

| crisssy a răspuns:

Pai la romana eu cred ca iau 9, 60 si la matematica 8, 50...

Sper sa fie asa cum ma astept eu!

| Adrian1602 a răspuns:

8 la romana si un 6 la mate.

| Anon123 a răspuns:

Daca te referi la Evaluarea Nationala, la lb romana sper sa iau vreun 9-10, iar l matematica 7-8(mai mult nu ca a fost cam grea ultima problema)...big grin
Ciao wave