| giorgyana99 a întrebat:

Hello TpU! Dupa cum bine stiti de apropie sarbatorile de iarna precum si nemuritorul "Mos Craciun" soseste. Voi ati fost cuminti anul asta? Ce ati vrea sa primiti? big grinbig grinhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Eu vreau o nimfa femela pentru masculul meu, fericire multa si sa vina tata din Italia!

| InoTkd95 a răspuns (pentru NirvanaE):

@ AlphaGirl Sper ca taticul tau sa se intoarcahappy :* | Eu imi doresc ca o persoana la care tin ft mult sa vina mai aproape de mine, ceea ce e cam imposibil...:yawn

| NirvanaE a răspuns (pentru InoTkd95):

Oricum, tata mi-a promis ca vinewinking, deci n-am de ce sa-mi fac probleme happy. Dar oricum merci ca cineva e interesat si de altcineva in afara de el/ea. big grin love struck

| NirvanaE a răspuns (pentru InoTkd95):

Nu ai de unde sa stii ca e imopsibil. De ce spui asta? Daca crezi, poate acea pers. iti va fi alaturi mai des. Nu fii pesimista!

12 răspunsuri:
| BlueStar12 a răspuns:

Un iPhone sau macar un telefon momil mai bun daaaaarrrr nu mai mult ca sigur ca nu le voi primi.nici nu indraznesc sa le cer parintilor mei asa ceva pentru ca e criza asta idiotata si nu aveeem baniiii crying

| giorgyana99 explică (pentru BlueStar12):

Sa stii ca e ff adevarat

| giorgyana99 explică:

Foarte frumos exprimat...eu una vi-as da tuturor fundite dar nu se poate ca e doar una ork va multumesc pentru raspunsuri si puteti trimite si in continuare k va mai dura pana sa decid cine ia funda

| ccristi2297 a răspuns:

Eu sincer mi-as dori un XBOX360...dar mai important este craciunul in sine ca sentimentele din sufletwinking

| Ađřıαηηα a răspuns:

Poi.eu am fost destul de "cuminte"laughing insa as vrea sa primesc ffff multe llucruri incepand si q un telefon q touch nou pentru ca celalalt ma enerveaza laughingsi multe alte chestii care nu`mi vin in minte acum. Daar nu uita de Craciun. trebuie sa dai nu sa primescbatting eyelashes! fundita :*

| steffyboy a răspuns:

Sa treaca la catedra si sa ma promoveze la chimie.

| Corynneee a răspuns:

Dragă Moș Crăciun, tot ce vreau anul acesta e ca persoana de care sunt indragostită să mă iubească cu adevărat. ♥

| Maria_6392 a răspuns:

Eu as vrea cronicile wardstone