| Cooldiana a întrebat:

Hey! Cei care au dat examenul, de clasa a 8a, ce nota ati luat in simulare dar în examen?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În 2010 când am dat eu, luasem 1, ceva, iar la examene știu că am luat sub 4.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Da,acum sunt a noua la
mate-info. În evaluarea națională la matematică am luat 9, 70, iar la română 8, 30. La simularea națională 9, 40 la matematică, iar la română 9, 05.La județeană a fost de groază la mate (sunt din județul Călărași), am luat 8, 60 la mate și 8, 50 la română.

| 99290 a răspuns:

Nu te stresa cu examenul. Cum va fi va fi cel mai bine

| Ariel21 a răspuns:

Nu te stresa prea tare cu simularea. Examenul din vara este cel mai important. Exista cazuri in care la simulare au luat 8, 20 iar in examenul propriu zis 6, 80...deci nu simularea contează( simularea iti arata de fapt ceea ce stii si ceea ce ar trebui sa mai inveti. Daca ai luat nota mare in simulare nu te culca pe o ureche cum se spune...laughing). spor la invatat laughing