| Rocky1 a întrebat:

Hey,imi puteti spune o tehnica de a invata eficient si fara sa tocesc?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum: la unele materii trebuie sa tocesti mai mult(ex istorie, geografie), la altele mai putin (mate, fizica), dar la acestea din urma se adauga multe ore de studiu!

| Rocky1 explică (pentru neutrino):

Poate ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există.

| MaraIP a răspuns:

Scheme, reformularea lucrurilor pe care vrei sa le inveti, asocierea cuvintelor cheie cu imagini...

S-ar putea sa-ti ia ceva timp, dar altfel nu se poate cinstit! Spor!