| viky98 a întrebat:

Hey.In a 7 la chimie imi trebuie caiet A4 sau A5? Dar la civica? Sper ca am nimerit categoria. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| chrystyan21 a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematica poate fi si studentesc si la civica de romana si acesta poate fi studentesc. Acum depinde de profesor daca accepta sa vii cu caiet studentesc.

3 răspunsuri:
| georgiana25 a răspuns:

Depinde de cerinta profesorului. Dar in general se cere un caiet mic de matematica si la civica unul mic de romana happy

| Elena_1844 a răspuns:

A5 la ambele happy