| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma ajutati va rog frumos cu aceasta intrebare : - Pe wattpad toate cartile sunt scrise de catre utilizatori adica povestile scrise de ei sunt reale, sunt scrise intr-o carte reala cum ar fi Mara etc? E o curiozitate! Nu radeti laughing FUNDITĂ :*

2 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Majoritatea sunt scrise de ei doar pe wattpad și conțin întâmplări reale sau inventare de ei.Mai sunt unii care scriu dintr'o carte reală doar pentru a putea fii citită online

| Ioana2419 a răspuns:

Eu stiu ca sunt unele scrise de ei, probabil si adevarate, dar nu scrise intr-o carte. Mai sunt si altele gen Fluturi si alte carti doar copiate. Sper ca te-am ajutat cat de cat laughing