| JustPain a întrebat:

Hey:* mi-am calculat media de admitere pentru liceu si mi-a iesit 8.66.(aprox) Credeti ca as avea sanse sa intru la profil Filologie? >Fundaabig grin

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

In orasul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de liceu, bineinteles. In Tulcea, la cel mai bun liceu, pe profil Filologie ultima media a fost 8, 39.

Oricum, bafta!

| CryChristiAN a răspuns:

E alegerea TA. TU decizi unde, ce si cum. Dar nu zi hop pana nu sari santul happy. Mai ai 2 examene admitere de dat, bineinteles. Poate iei 10 si stii ti se va mari media de admitere? Foarte multhappy

| JustPain explică (pentru CryChristiAN):

Pai si totusi cu media asta as avea sanse sa intru?

| dnk10 a răspuns:

Pai consulta pliantele promotionale care se impart in fiecare an de la inspectoratul scolar al fiecarui judet. Acolo vei gasi media primului / ultimului intrat la fiecare profil, al fiecarui liceu din oras din anul precedent.

| JustPain explică:

In gorj daca se poatebig grin