| Mario_5062 a întrebat:

la mine cu scoala toate merg prost...am note destul de proste.Sa va spun o intamplare. Cu 2 saptamani in urma cand a intrat profa de romana in clasa un baiat a inceput sa fluiere si atunci profa a reactionat altfel."Nu iti e rusine ce am avut pentru azi de invatat." El nu a stiut nimic sa zica i-a zis sa stea jos si nu ia pus nota iar mie peste o sap m-a ridicat in picioare pentru ca ii spuneam colegului de banca sa imi dea un pix m-a ascultat am stiut si mi-a pus 5. Iar la geografie pana acum nu ne-a ascultat sau predat deloc a pus note asa degeaba iar acum l-a scos pe un copil din fata mea la tabla si pe mine si ne-a ascultat am stiut si ne-a pus 3.Toate merg prost pentru mine niciodata nu am avut o perioada ca asta iar acum vine unchiul meu acasa joi si se duce la scoala pana atunci nu am cu sa ridic notele deloc. Sunt disperat nu stiu ce sa fac. Ajutor

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Asta e ii spui ca nu ai inteles lectiile si oricum fa bine si invata, lasa calculatorul, pune burta pe carte ca sa iti ridici notele

| ccrank a răspuns:

Viata merge inainte!

| Deutssa_4531 a răspuns:

`Auuciy`~E reah trebaa`
`Trebuuye` sa le spuui` parintilor`Eey sigurr` vor stii ce sa facah`
`Fuunditzaa?`
`Ceaih, am glumit`

| PsihologulTau a răspuns:

Yoy vai de mine si de mine...