| maria11579 a întrebat:

Aveti vreo idee cu privire la ce sa scriu pe tema"O zi frumoasa din viata mea"? Dau funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iσαηα a răspuns:

Hello!love struck
Pai e o tema usoara!happy
Poti povesti atunci cand ai implinit. stiu eu. 10 ani. sau depinde cati ani ai. poti spune ca te-aisimtit foare bine mai matura iar de atunci parintii au avut mai multa incredere in tine. Lucruri importante. daca ai un animal de companie poti spune cand l-ai luat de ce pe el. etc. sau pur si simplu... O zi in parc. cu parintii!love struck Sper sa-ti fi fost de ajutor succes:*!

| YeowangBalam a răspuns:

Depinde ce iti placehappy. Imagineaza-ti o zi perfecta din viata ta si da-i contur scriind-o pe o coala de hartie...nu uita sa ii atribui niste expresii frumoase si, dupa cum iti spuneam depinde ce iti place tiehappy.

P.S
Eu una as scrie despre ziua in care m-am nascut sau despre ziua in care s-a nascut candva drag...de asemenea as putea scrie despre natura etchappy

| IceCube a răspuns:

Pai tu nu ai avut niciodata o zi frumoasa in viata ta?big grin
Sau poti sa inventezi.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Pai o zi speciala pentru tine.de unde sa stim noi ce zile frumoase ai avut tu?

Apropo, tu chiar vrei sa iti suspendeze contul de pe TPU? Draga mea citeste regulamentul si vezi ca scrie sa nu intrebi despre teme si sa incerci sa iti faci temele pe TPU. Daca vrei sa iti stearga contul intreaba...nu te opresc

O zi frumoasa