| alexxa17_1065 a întrebat:

Sall...profu de psiho ne-a dat o tema care suna cam asa:cum vad eu lumea prin ochii mei de adolescent:S. aveti idee ce pot sa scriu?
mc mult:*

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

O vedem diferit dar...
Ii poti spune ca tu vezi mii de oportunitati pentru viitor si ca abia astepti sa alergi spre ele.
Ca lumea ta de "copil mare" e zugravita numai in culorile curcubeului.
Ca ceea ce simti tu zilnic e un amalgam de sentimente, ca iubesti oamenii, ca iti place sa canti in ploaie, ca te bucuri de lumina, ca stii sa ii zambesti soarelui...
Spune'i ca viata ta e o oglinda si tu te vezi in ea, modelandu'te treptat pana devii om. Ii poti spune mii de lucruri, din perspectiva ta happy

1 răspuns:
| Andreea_8014 a răspuns:

Pai scrie cum vezi tu lumea prin ochii tai de adolescenta.
Fiecare vedea lumea in diferite moduri.straight face
Tu o vezi in modul tau.