| GeorgianaStefaniaa a întrebat:

Ce carte as putea sa ii ofer unei profesoare de romana... ceva interesant, literatura!
Fundaaalove struck+VOT!

Răspuns Câştigător
| CandyGirl_5618 a răspuns:

Inuaki,e o carte frumoasa o poti citi si tu online si poti vedea ce parere ai.
PS:Ma gandesc ca la cate carti ai citit nu stiu ce ai putea sa ii dai, dar asta sper sa o impresioneza.
RECOMAND.
http://www.scribd.com/doc/14179165/INUAKI-Reptilianul-din-Mine

2 răspunsuri:
| Keyna a răspuns:

Twilight. (sigur o sa o dai pe spate cu asta) {glumesc.} laughing.

-Fiind profesoara de romana probabil a citit foarte mult la viata ei, asa ca ai grija sa nu alegi ceva "popular". Autori romani cred ca a citit sigur, asa ca ramane ceva strain. Poate tu ai citit o carte interesanta(nu cu monstrii, vampiri varcolaci) si ai putea sa ii cumperi si profesoarei tale volumul.
-cere parerea unui adult(probabil are mai multa exprienta cu lectura si ce ar putea sa-i placa unui adult.

| LikeGreen a răspuns (pentru Keyna):

Pai daca e profesoara ta sigur ai vazut ce poezi ii place cand le citea din cartea de romana