| GeorgianaStefaniaa a întrebat:

Ma adresez cu o mica intrebare.
As dori si eu cateva titluri de carti de literatura pe care as putea sa ii ofer unei profesoare. Va rog sa fie o carte interesanta cu un subiect potrivit unui adult.
Multumesc frumos. Funda+ Vot!

2 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

O carte interesanta mi se pare,, Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliade, e o carte foarte frumoasa, despre viata unui adolescent care era batjocorit de oameni ca era inalt si urat, dar care ajunge sa publice propiul lui jurnal si sa devina o carte populara, de citit cu cele mai multe vanzari

Ti`o recomand fara nici o indoiala

Bafta l-a gasit carte!

| GeorgianaStefaniaa explică (pentru IrinaIvashkov):

Vreau sa ii ofer unei profesoare...iar aceasta carte nu are un nivel atat de ridicat...in schimb a citit`o si dansa si noi in general, adolescentii.
As dori o carte mai complexa...