| Denny_Dennisuka_1995 a întrebat:

Conteaza media din liceu ca sa intri la o facultate sau doar Bac-ul? Vreau detalii.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Conteaza si media de la liceu, dar depinde si la ce facultate vrei sa dai, dar dupa nume vad ca esti nascuta in ''95, deci mai ai pana la facultate si nu ar trebui sa te gandesti la asta pentru ca mai e mult pana atunci si lucrurile se pot schimba.

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Anul acesta, admiterea la majoritatea facultatilor s-a facut, inca, pe baza de dosar, care include media anilor de studiu + media de la BAC, dar de la anul nu se stie care va fi modalitatea, caci cei din minister au propus sa se dea examen la toate facultatile, cum era pe vremea lui Ceausescu.

| Denny_Dennisuka_1995 explică:

Nu intrebam pentru mine...si nu-s nascuta in 95.asta e un an la intamplare!

| MusiCfuN a răspuns:

Acuma conteaza tot si media din cei 4 ani.Bafta!

| Panteros a răspuns:

Din cate stiu si media la liceu. Vad ca plangi si-mi pare rau de tinsadhappysad