| Panteraa a întrebat:

Credeti ca e mai bine sa dau bac-ul la logica sau la geografie? La logica e putina materie si asta aleg majoritatea insa eu nu inteleg nimic deocamdata (poate doar sa ma pun sa invat de acum), dar geografia imi place foarte mult si ma descurc destul de bine. Nu vreau sa fac o alegere proasta. (sunt a 11-a, dar trebuie sa ma hotarasc curand).

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Fa ce-ti spune inima... daca esti bun la geografie, da-l la geografie, nu are rost sa te pui acum pe ultima suta de metrii sa inveti logica. Mai bine iti fixezi notiunile de geografie ( despre care banuiesc ca ai ceva idei).

| Manstercard a răspuns:

Salut. Eu am dat bacul la geografie. Inainte sa faci aceasta alegere trebuie sa stii ca bacul la geografie contine multa teorie generala. Nu este asa usor precum pare, dar da, este mult mai usor fata de logica.