| Hyora a întrebat:

:-D Care sunt calitatile unui bun diriginte? Cu cat mai multe cu atat mai bine. Multumesc anticipat! :-)

Răspuns Câştigător
| 123456789qwertuiop a răspuns:

Sa fie bun la suflet,sa nu faca diferente,sa fie sensibil,sa ne inteleaga,sa vorbeasca cu calm,sa nu fie violent,sa ne inteleaga,sa nu ne faca de rusine, sa ne dea sfatur, sa ne explice materia, sa faca multe exucursii, cat mai multe proiecte educative, sa se inteleaga cu fiecare in parte si sa ne ajute cu notele adica sa zicem am luat un 6 la franceza drigintele sa vorbeasca cu acel profesor sa-mi dea o nota sa-mi ridice media. Sper ca te-am ajutat!

| Hyora explică (pentru 123456789qwertuiop):

Mersi :*

| 123456789qwertuiop a răspuns (pentru Hyora):

N-ai pentru ce ca eu am zis ce face diriginta noastra pentru noi

6 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Sa dea note de 10, sa motiveze absentele nemotivate, etc

| Exaizo a răspuns:

Nici taicamiu nu se comporta asa frumos cum a explicat 123456789qwertuiop.

| 123456789qwertuiop a răspuns (pentru Exaizo):

Mersi daca este un compliment