| alexaxxoo a întrebat:

Eu sunt foarte obsedata de egiptologie. Voiam sa aflu daca in cadrul Facultatii de Istorie exista o sectie de egiptologie.Este foarte important pentru mine, apreciez daca mi-ati da un raspuns rapid.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alecssandra a răspuns:

Nu este din pacate dar la al ioan cuza sunt teme sintetizate vizavi de egiptul antic, foarte frumos si interesant.fosta mea prietena cea mai buna care din pacate a decedat avea obsesi cu egipt, nefertitit, avea camera decorata in stilul ala

| alexaxxoo explică (pentru alecssandra):

Multumesc,si imi pare rau de prietena ta! si eu sunt extraordinar de obsedata...

2 răspunsuri:
| 88Kronstadt a răspuns:

Exista telefoane! Si Internet. Daca te arde atat de tare, de ce nu suni direct la sursa? Vrei sa afle lumea de pe site ca exista si persoana ta pe acest pamant?