| SingleForOne a întrebat:

Hey TPU!
Ma gandeam sa ma inscriu la universitatea de medicina din Iasi, insa am auzit despre cazuri de spaga si incidente sexuale.
De la ce as putea sa ma astept in prezent de la aceasta universitate?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai avand in vedere ca e in moldova, unde se intampla majoritatea violurilor si incesturilor, eu zic sa fii sigura ca vei avea asemenea incidente. Mai bine sa ai la tine mereu pe celular intrat pe inregistrare vocala sau filmat, iar la momentul cu pricina sa inregistrezi. Asa, il vei putea santaja pe profesor sa iti dea pace, ca altfel publici acea inregistrare.

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu te lua dupa zvonuri, urmeaza ce iti place daca esti serios si cu capul pe umeri!

| GHoST013 a răspuns:

Incidente sunt in orice institutie. Te poti inscrie daca vrei. Daca esti om serios nu ar trebui sa ai probleme. Succes cu facultatea, succes si pe viitor.