Întrebare recomandată | Gimmie1ツツ a întrebat:

Hey TPU!

Sunt in a 6-a, iar din toamna as vrea sa ma mut la ICHB(Liceul International de Informatica Bucuresti).Cum este? Cum sunt profesorii? Eu la scoala mea am note de 9 sau 10 dar nu sunt chiar olimpic.

Astept pareri

4 răspunsuri:
| Ionela_Alina_2000 a răspuns:

Daca te descurci eu spun ca nu o sa ai probleme cu profesorii sau colegii happy!

| yulya3001 a răspuns:

Este bine

| VladutzuYubitu a răspuns:

Sunt drogati toti

| SebyFodor a răspuns:

Profesorii de acolo sunt destul de draguți mai ales doamna Șanta pentru care am numai cuvinte de lauda, școala este frumoasă, colegii sunt drăguți unii cu alți iar calculatoarele dotate cu anti virus. Deci este o școala frumoasă. Ți-o recomand!