| Iryne a întrebat:

Scoala Spectrum Pallady (Liceul International de Informatica, ICHB).
Buna! Are cineva copii la aceasta scoala? As dori sa dau copilul aici, dar m-ar interesa si cateva pareri. Cum sunt profesorii, blanzi, exigenti? Cum se comporta copiii intre ei, mai ales cand vin altii noi in clasa lor? Al meu e mai timid. Orice informatie e binevenita. Ma intereseaza clasa a 3-a. Va multumesc!

1 răspuns:
| relustefan a răspuns:

Ca toti profesori uni sunt mai ursuzi alti mai haiosi.Dar in principiu fiul meu este multumit