| Gimmie1ツツ a întrebat:

Sunt in a 6-a, iar din toamna as vrea sa ma mut la ICHB(Liceul International de Informatica Bucuresti).Cum este? Cum sunt profesorii? Eu la scoala mea am note de 9 sau 10 dar nu sunt chiar olimpic.

Astept pareri

3 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Esti cumva dintr-o scoala din Iasi? Ca s-ar putea sa te stiu...

| Gimmie1ツツ explică (pentru LanGooP):

Sunt din Bucureștiwinking

| LanGooP a răspuns (pentru Gimmie1ツツ):

Aham...Pai scoala aia este buna, am citit despre ea... Profesorii sunt un pic exigenti, insa ei te vor ajuta sa fii mai bun in ceea ce vrei sa devii happy