| sabrina19februarie a întrebat:

As vrea sa aflu cat mai multe detalii despre ICHB (Liceul International de Informatica). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Nu crede-ma ca nu merita! Pe langa faptul ca platesti foarte mult nu cred ca o sa inveti la fel de bine ca la celelalte. Daca intr-adevar vrei sa inveti informatica du-te la un liceu cu mate info. Nu cred ca cei din particular au cunostiintele mai mari ca profesorii de la stat. De exemplu profa mea de info face parte din centru ECDL si corecteaza multe lucrari si face multe lucruri importante! Mult de zis, bine dar eu sunt pe mate-info, dar poti sa vi pe filologie sau stiinte sociale ca te invata la fel de bine.

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Pai stiu ca e cu taxa, trebuie sa platesti si o sa treci clasa chiar daca te duci o data pe an, atat timp cat esti bogat financiar.

| sabrina19februarie explică (pentru StarkWolf):

Da, stiu asta, dar ma intrebam daca merita o caruta de bani pentru acest liceu.

| StarkWolf a răspuns (pentru sabrina19februarie):

Nu crede-ma ca nu merita! Pe langa faptul ca platesti foarte mult nu cred ca o sa inveti la fel de bine ca la celelalte. Daca intr-adevar vrei sa inveti informatica du-te la un liceu cu mate info. Nu cred ca cei din particular au cunostiintele mai mari ca profesorii de la stat. De exemplu profa mea de info face parte din centru ECDL si corecteaza multe lucrari si face multe lucruri importante! Mult de zis, bine dar eu sunt pe mate-info, dar poti sa vi pe filologie sau stiinte sociale ca te invata la fel de bine.

| ICHBalexnunu a răspuns:

Este un liceu foarte bun sunt acolo din clasa a3 (spectrum) acum sunt 10, uni zic ca e stresant si greu dar daca stii cum sa te,, strecori" nu e deloc așa!
Bafta!