| Daritza_Daria_1994 a întrebat:

Hey happy Trec clasa a 7-a,iar la scoala la care sunt nu mi se preda bine (mai ales la romana si mate care sunt destul de importante sad ) si as dori sa ma mut,dar nu stiu daca e bine,nu as vrea sa ajung intr-o clasa unde sa fie numai copii cu nasu' pe sus si sa fie si fitosi, sfaturi va rog happy

1 răspuns:
| flavia2000 a răspuns:

Eu zic sa iei meditatii sau, daca te transferi nu trebuie sa iei in seama comentariile celorlati si sa te axezi pe invatat.