| cherryblossomgirl a întrebat:

Heyy! Sunt clasa a8-a, deci anul asta dau examen. Fac meditatii la romana, mate si engleza, iar profesorii spun ca se asteapta sa iau cele mai mari note. Problema e ca eu nu ma simt chiar atat de sigura. Imi puteti da vreun sfat, in legatura cu un mod de a retine mai repede? M-am interesat de pastile, dar din cate am vazut, nu sunt atat de multumitoarehappy. Sunt mai interesata de chestii de genul alimentatie, program, etc. Tin sa mentionez ca am acumulat destul stres, in ultimul timp, datorat si problemelor personale. Anyway, help me if you can! happy

1 răspuns:
| DarkSonik a răspuns:

Pai eu in sugerez sa ai un program mai scurt la calculator si mai mult la invatat.Si daca locuiesti la casa in zilele mai frumoase ar trebui sa iesi afara pe terasa sau in spatele case(daca ai) si sa inveti ca eu asa fac si am mai mari notele la mate si franceza.Si ar trebuie sa iei MemoPlus pastilele de invat mai usor.Bafta la examen.happy