| SheCanFlyy a întrebat:

Azi m-am interesat de cambridge school of constanta, am vazut taxele 4000 euro la liceu, pranz inclus examen ca sa intrii la mate si engleza. Voi cum credeti ca e la liceu acolo, ca as fi interesata? Se merita banii? Astept pareri

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Te invat eu pentru 4000 de euro sa faci pe dracu ghem, lucru pe care nu il inveti la liceul ala!

| FrancIoanA a răspuns:

Pai...4200 e sc in sine.plus uniforma 100, plus alte carti.50... si apoi vin toate alte chestii.big grin deci ajunge pe la 5000big grin sc e ok.se pot sustine examene IGCSEbig grin dar partea proasta este ca sunt foarte putini in clase.deci orice adolescent va innebuni, plus reguliile tampitebig grin eu nu ti-l recomand, traiesteti viata normala d adolescenta