| mayEMO19 a întrebat:

Hi TPU...Am o simpla intrebare. Exista vampiri cu adevarat? Sunt curioasa de raspunsurile voastre.happy

12 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu.E doar o legenda.

| LaLaura a răspuns:

Exista liliacul vampir, daca te consoleaza.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista vampiri dar nu chiar totul este minciuna. Sunt oameni carora le place sangele. Sunt altii care nu suporta lumina, etc. Daca ar exista vampiri noi oamenii n-am mai exista pentru ca s-ar inmulti si ar face si pe altii vampiri sau ne omoara pe toti sugandu-ne sangele.

| XtmCamiii a răspuns:

Despre vampiri ca si despre fantome sunt doar mituri sau povesti ca sa creada copii micuti in chesti dasetea sau de ex la brasov exista Castelul Bran si se zice ca acolo a locui Dracula si na sa fim seriosi e mit (legenda )
sper ca team lamurit funda?love struck

| Andreea6031 a răspuns:

Nu! E doar reclama facuta pe seama unei legende stiute de cand lumea. Daca ar exista vampiri, probabil oamenii ar fi pe cale de disparitie laughing

| Skylar a răspuns:

Bine ma,daca asta vreti, ma dau batut, exista vampiri!

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Baai care m-a deconspirat?

P.S : Intrebarea asta nu trebuia sa fie la T/A? thinking

| george_3250 a răspuns:

Ophiel cred ca are 3 ani maxim.Nu are cum sa existe daca existau acum nu mai existam.

| biia_6810 a răspuns:

Pe draq laughing...d unde atatahee heenu confunda filmele ca realitatea am fii murit pana acum daca existau vampirii ce draq ma...adica daca te referi la liliecii poate laughingexista un liliac numit liliacul vampir poate de aia cred unii ca exista da bine ca aia sunt pe cale de disparitielaughing

| biia_6810 a răspuns:

Sorin2tudora "ne-ar omoara pe toti sugandu-ne,, rolling on the floorlaughinglaughingmai baietii...care ati murit laughing

| CamiRose4 a răspuns:

Sincera sa fiu : NU! Si daca ar fi... ei bine... lumea asta ar fi un haos si mai mare :\