| Crypt a întrebat:

II spun dirigintei ca vreau sa mai scot o foaie alba de matematica in teza la romana si in ea sa am refertu bagata in foaie si nu se va vedea prin ea...
Si are ceva daca pe o foaie fac exercitile si mai am loc 2 paigni de caiet mare si scot alta pentru referat?
Daca ma intreba de ce am facut asta ii spui ca : Ca sa nu va incurcati dumneavoastra cu referatul.
?

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eu zic sa nu incerci, risti prea mult.Mai bine ai citi cat de cat ca poate iti ramane ceva in minte ...si cu ce citesti, cu ce iti sopteste coloegul faci tu ceva in teza aia!

| Crypt explică:

PS: isi da seama ca am copiat referatul de pe net?
Ca l-am copiat cuvant cu cuvant si corect.

| daηă a răspuns (pentru Crypt):

Mai bine inveti decat sa copiezi.