| Crypt a întrebat:

Ma tenteaza faza asta sa scriu referatu de pe net pe o foaie si cand e sa incepem teza sa scot 2 harti mari de mate si sa ii spun la Diriginta ca scot 2 foli una pentru exerciti una pentru referat si scot referatu pe la jumate sau cand nu e atenta >: ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Multa bafta! asta de cele mai multe ori merge. doar sa nu te panichezi ca-si da seama dupa comportament. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot eu laughing
dupa ce analizezi putin subiectele si pari fooarte interesat si situtor de ceea ce scrie pe foaie/tabla... cand se face putina zarva in clasa sau cand vreun coleg intreaba " pot scoate o alta foaie/ciorna etc" atunci ti le iei si tu din banca. ( sa nu dai de banuit daca tot ai scris pe foi de mate, okay ar fi sa ai fizica/chimie/mate/info ceva azi :d )

| anamaria0974 a răspuns:

Daca simti ca nu te-ai pregatit cred ca e o idee buna dar sti ca te expui unui mare risc dar daca esti atenta si ai grija sa nu te vada nimeni o sa reusesti si eu am facut asta si mi-a mers big grin