| Gu3ssWho a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum arata o diploma de 10 clase? Vreau sa stiu ce contine, daca se scrie media din clasa a 9 a si a 10 a pe ea, poze, etc. Astept cat mai multe raspunsuri. Multumesc happy

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ca pe spatele ei daca exista, obligatoriu are si mediile anilor IX siX

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu exista diploma de absolvire a 10 clase, pentru asta ti se elibereaza adeverinta si foaia matricola cu mediile/materii a anilor de studiu.

| Igama a răspuns:

Uite, asa arata o diploma de 10 clase: http://lucifix2.files.wordpress.com/2010/04/scan0016.jpg

| Gu3ssWho explică (pentru Igama):

Deci nu scrie pe ea sau pe spate media generala din clasa a 9 a sau a 10 a?

| Igama a răspuns (pentru Gu3ssWho):

Pe fata scrie obligatoriu.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Igama):

Ai pus altceva, ai verificat macar ce scrie?