| flower96 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste facultati de 3-4 ani? trebuie sa ma hotarasc numaidecat vara asta, si nu prea stiu undesad

2 răspunsuri:
| kyttu a răspuns:

Ar trebui să zici la ce profil eşti. Eu pot să zic Facultatea de Matematică şi tu să fii la filo.

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Facultati de 3 ani din cadrul Univeristii din Bucuresti :Facultate de Chimie, Biologie, Fizica, Informatica.
Facultati de 4 ani:ASE(Cibernetica; Finante, banci); Politehinica (Automatica si calculatoare).