| mihaela_7412 a întrebat:

Ce facultati ati face? nu stiu la ce sa ma hotarasc medicina sau profa de romana?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Psihologie si Filozofie. Ceva cu adevarat interesant. O provocare.

| daii a răspuns:

Medicina. Acum depinde de ceea ce-ti place tie mai mult.

by daiiwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu la medicina as vrea si te sfatuiesc si pe tine, adica ai mai mult de castigat, chiar daca este unpic mai greu si ai mai mult de invatat. oricum bafta in ce reusesti si iti propuihappy

| lovenotsex a răspuns:

Academia de Politie.Bafta in orice vrei si ce-ti place. Iar daca vei fi printre cei mai buni se castiga si in Romania in domeniul medicinii si profesorilor(celor unversitari). Succes!

| luciana200972 a răspuns:

In mod normal ti-asi spune sa-ti urmezi visul si sa faci ceea ce iti doresti mai mult dar tinand cont ca in ziua de azi totul se rezuma la partea financiara parerea mea este sa alegi o meserie care sa-ti placa dar care sa-ti aduca si satisfactii materiale, multa bafta

| foxi a răspuns:

Medicina! prof.mori de foame!

| zalisa a răspuns:

Medicina,.
tu nu vezi ce e in sistemul invatamantului?
daca iesi medic, te poti duce in sttrainatate, de bine, de rau.
dar daca esti profa de romana ce ai sa faci:?
iti zic eu, ai sa mori de foame!
thinking

| pasatGeorge a răspuns:

Academia militara.

Nu am intrat la liceu, dar sper sa intru la academie

| abyss12 a răspuns:

Medicina, daca te duce si putin capu pui asistentele sa faca treaba in locu tau si banii iti vin pe banda rulanta. DAR trebuie sa te duca capu...